Key Account Manager

Náplň práce:

  • aktívna komunikácia a rozvíjanie vzťahov s existujúcimi distribútormi
  • podpora v oblasti investičných produktov
  • samostatné odborné prezentácie, účasť na seminároch a kongresoch

Predpoklady:

  • vysokoškolské vzdelanie – najlepšie ekonomického zamerani
  • skúsenosti v oblasti predaja investičných produktov
  • základná znalosť problematiky kapitálových trhov
  • základná znalosť finančnej matematiky a fungovania regulátorného rámca kapitálového trhu
  • skúsenosti v práci s počítačom (MS Powerpoint, MS Excel, MS Word, MS Access)
  • slovenský jazyk plynule, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Špecifické požiadavky:

  • výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • schopnosť samostatnej práce s distribučnými partnermi
  • starostlivosť, dôslednosť
  • záujem o kreatívnu a rôznorodú prácu
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • vodičský preukaz

Ponúkame:

  • zaujímavú prácu v priateľskom a dynamickom kolektíve
  • zodpovedajúce platové ohodnotenie
Odpovede obsahujúci štruktúrovaný životopis a motivační list zasielajte na jobs@conseq.cz a v predmete uveďte pozíciu, o ktorú máte záujem.

Všetky došlé životopisy starostlivo posúdime vzhľadom k požadovanej praxi, skúsenostiam a ďalším špecifikám pozície. Uchádzači, ktorých profesijná ponuka najviac zodpovedá, budú pozvaní do 4 týždňov k osobnému pohovoru. Ostatných kandidátov bohužiaľ nemôžeme individuálne kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.
Spýtajte sa nás

We take your privacy seriously, and we will only use personal information that you supply to us in accordance with the terms of our privacy policy.