Investície

Široké spektrum kvalitných produktov od renomovaných spoločností.

Nezávislosť pri výbere toho najlepšieho nielen z ponuky vlastných fondov, ale aj z fondov ďalších investičných spoločností.

Spoločnosť Conseq Investment Management ponúka široké spektrum kvalitných produktov zložených z vlastných fondov Conseq Invest, Conseq Funds investiční společnost  a QI investiční společnost fondov našich produktových partnerov - fondov ALICO Funds Central Europe, BNP Paribas Investment Partners, C-Quadrat, ČP Invest, HSBC, Franklin Templeton Investments, ING (L) INVEST a Pioneer Investments.

Práve nezávislosť, s ktorou môžeme vyberať to najlepšie nielen z ponuky vlastných fondov, ale aj z fondov ďalších nezávislých investičných spoločností, dáva klientovi vysokú pridanú hodnotu vzhľadom na širokú diverzifikáciu jeho prostriedkov v rámci jedného produktu - "pod jednou strechou".

Aká bude očakávaná hodnota mojich investícií na konci?

Hodnota investície na konci:  EUR

Vaše vklady celkom
 EUR
Zhodnotenie
 EUR  % p.a.

  Ako investovať

  Investovanie nie je ani zďaleka tak ťažké, ako sa mnohým ľuďom zdá. Prvým krokom, väčšinou tým najťažším, je zvolenie si účelu, pre ktorý chcete svoje peniaze používať a kvôli ktorému ich chcete investovať.

   3D Invest

   Chcete svoje deti vybaviť do dospelého života? Opravujete alebo kupujete váš nový domov? Potrebujete sa zabezpečiť na dôchodok? Alebo chcete vhodne investovať voľné prostriedky? Práve vám je určený program dlhodobého priebežného investovania 3D Invest, ktorý vám pomôže riešiť...

    Active Invest

    Active invest je ideálna zmluva pre klientov, ktorí chcú investovať, ale nevyznajú sa v jednotlivých fondoch a chcú výber fondov a správu investičného portfólia prenechať nám.

     Classic Invest

     Základným produktom pre privátnych investorov v našej ponuke je obstaranie nákupu podielových listov. Ponúkame podielové listy fondov našich produktových partnerov, ktorými v súčasnosti sú napríklad Amundi Asset Management, Arts Asset Management GMBH, BlackRock,...

      Easy Invest (EUR)

      Chcete jednorázovo investovať a mať o finančné prostriedky kvalitne postarané? Program Easy Invest (EUR) je jednoduché nastavenie v jednej zmluve pod správou profesionálneho tímu investičných manažérov.

      Spýtajte sa nás

      Vložte bezpečnostný kód:
       Security code
       

      Vaše súkromie berieme vážne a osobné údaje, ktoré nám poskytnete, použijeme iba v súlade s podmienkami našich zásad ochrany osobných údajov.